V neděli 14. června se v tenisových areálech v Otrokovicích, Spytihněvi a Uherském Hradišti setkalo 40 babytenistů ze všech klubů Zlínského kraje, aby se zúčastnili prvního letního soustředění Krajské tenisové akademie Zlínské kraje.
Soustředění proběhlo za příjemného počasí a hráči tak měli možnost si nejen zahrát kvalitní sparingy, ale i zapracovat na kondici. Soustředění rovněž hráčům umožnilo navázat nová přátelství, která je budou provázet po celou jejich tenisovou kariéru.
Další soustředění proběhnou v červenci, srpnu a září. Už teď se těšíme na další krásná nejen tenisová setkání.